Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ubuntu legújabb verziójának...

Az Ubuntu legújabb verziójának telepítésénél kikapcsol a monitorom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha telepítés nélkül akarom indítani és ha telepíteni akarom akkor is. Próbáltam DVD-ről és pendriveról is, és még másik monitort is csatlakoztattam. (Integrált videókártyám van egy AMD A4 6300 processzorral.)

2016. júl. 20. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik lépésnél vagy mikor kapcsol ki?
2016. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miután kiválasztom hogy Ubuntu telepítése vagy Indítás telepítés nélkül.
2016. júl. 20. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Végeztél lemezellenőrzést? Ezt másik gépen is meg tudod csinálni. Tudod, ennek a lényege az, hogy teszteled, nem hibás-e a a letöltött Ubuntu.
2016. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen működik másik gépen.
2016. júl. 21. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a live mód indul másik gépen? Mert akkor lehet pl. driver probléma.
2016. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha rányomok hogy indítás telepítés nélkül rendesen bekapcsol és működik. (2 másik gépen is)

A driver probléma valószínű mert sokszor írta már ki hogy lefagyott a videókártya driver, de nem tudtam a problémát megoldani.

2016. júl. 23. 11:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta másik gépről feltelpítettem és bekapcsolásnál kikapcsol a monitor, egy idő után alvó módba kapcsol.

Szerencsére ha visszakapcsolom alvó módból hirtelen lesz kép és működik. De jó lenne megoldani a problémát.

2016. júl. 26. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!