Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám két gépen használn...

Hogy tudnám két gépen használni? Pls.

Figyelt kérdés

Vettem egy KRESZ tesztet és az eladó azt mondta, hogy csak egy gépre lehet telepíteni és aktiválni.

De én szeretnék otthon és az albérletben is tesztelni. :(

Nem tudtok valami megoldást, hogy két gépre fel tudjam rakni az nélkül, hogy még egyszer meg kellene vegyem?

Előre is köszönöm.:)



2016. júl. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki
2016. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Telepítsd fel VirtualBox-ban egy virtuális gépre. Erre elég sok leírás található a neten. Ha kész, akkor azt a virtuális gépet át tudod másolni akárhány gépre, és mivel nem változik, így működnie kell elméletben.

Amúgy kresz tesztre a [link] , ezen belül az új vizsgakérdések menüpont segít. Én csak ezt használtam (a kresz könyv mellett), és ezek a kérdések jönnek elő a vizsgán is. Fölösleges harmadik féltől programokat venni hozzá. Ha tudod vidd neki vissza. Itt elég regisztrálni :)

2016. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. júl. 20. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A virtuál gépes megoldást én is használom régóta.

Azóta már három új gépem volt, teljesen új instalálással amire úgye vagy újra meg kéne venni a licenszet, vagy kérni kéne a gépcsere miatt újat.

Amit virtuál gépre telepítettem az azóta is szépen működik.

2016. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Torrent mekkora ész kell hozzá az meg ingyen van.. na mindegy gondolom valami tudatlan barom lehetsz aki nem ismeri a kis kapukat.
2016. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha tudatlan csak hogy ez netes adatbázisból aktivál. Itt sokat a torrentel nem érsz el :P
2016. júl. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!