Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi kell ahhoz hogy gyorsan...

Mi kell ahhoz hogy gyorsan tudj torrenttel letölteni?

Figyelt kérdés
Már nem 1-szer fordult elő hogy ha Mozilla Firefox-al töltök vmit van, hogy 180 kb/s-al jön le. A torrentem (uTorrent) maximum 120-130-al tud letölteni. Ha valamivel lehet gyorsítani írjatok légyszíves! Ha program akkor linket is!
2010. ápr. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Jobb net

2. aktív mód. ( [link] )

2010. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem a net sebességed kicsi hozzá és azért nem tudsz tölteni lefele gyorsan! Meg az h te a mozzilárol töltöttél le valamit és az jött 180kb/s al az sok dologtol is függhet! Nekem 5mb-os netem van és torrentröl 580kb/s al tudok lefele szedni! ja meg ha torrentröl szedsz nem mindig jön gyorsan lefele attol is függ mennyien töltik visszafele!
2010. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok seeder kell hozzá,jó nagy feltöltési sebességgel.
2010. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Beállítottam és már jobb! Nem tölti sokkal gyorsabban de állandó a sebesség. Kösz!
2010. ápr. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!