Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni az msn-t...

Hogyan tudom törölni az msn-t a gépről?

Figyelt kérdés
nincs benne a programm files-ban, nincs a vezérlőpult/programok telepítése v. törélésben se. Nem enged felrakni másikat mert azt jelzi hogy már telepítve van. Akkor most mit csináljak?
2010. ápr. 16. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld ki a ZapMessengert:

[link]

2010. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehhh. Sokkal jobb megoldás is van...

C\ProgramFiles\itt a messengert kitörlöd ennyi az egész..

2010. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még jó hogy írtam az elején hogy nincsen már a programm files-ban!!!!!!! Mégis azt írja hogy még telepítve van és nem enged másikat felrakni.
2010. ápr. 16. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

MSN Eltávolító

[link]

2010. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezzel a programmal csak az a bajom, hogy meg se tudom nyitni. Azt írja: Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0x0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az ok gombra.

Ezt miért írja?? Vagy van valakinek másik ötlete??

2010. ápr. 16. 22:27
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Úgy sikerült megcsinálnom hogy a rendszert vissza állítottam egy nappal és úgy sikerült teljesen letörölni.
2010. ápr. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!