Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani az Euro...

Hogy tudom beállítani az Euro Truck Simulator 2 kezdési grafikáját?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a grafika minimumon legyen mikor belépek, mert mikor a székhelyválasztás menüpont van, és rá kattintok a választás megerősítése gombra, lefagy az egész gép.


Mielőtt mondanátok, a gépem elvitte a tört verziót normálisan. Most beszereztem az eredetit, és ez történt.

A kérdésre szeretnék csak választ. Köszönöm. 😀


2016. júl. 24. 23:17
 1/3 Hominida ***** válasza:
Lényeges lehet, hogy a lefagyás egész pontosan mit jelent. Fekete képernyő, utolsó kép és nincs tovább, következő kép és nincs tovább, valamint reagál-e az Alt-Tab-ra, a Ctrl-Alt-Del-re, Windows billentyűre, látszik-e a Tálca. Nem fut-e a program közben a háttérben egy böngésző, egy letöltő.
2016. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kép megáll, hang megy. Ctrl + Alt + Delete billentyűre néha reagál. Ha reagál, fél perc mire betölti.
2016. júl. 25. 01:50
 3/3 Hominida ***** válasza:

No, azért ez jó, mert nem lefagyás, csak nagyon lelassul. Ezek szerint akkor bezárni is tudnod kell, legalább a felugró Feladatkezelőben.


A játék indítása előtt indítsd el a Windows ResMon.exe programját, és állítsd be úgy, hogy lásd a CPU, GPU, RAM, lemez grafikonokat. Aztán futtasd a játékot, és amikor bedugul, valahogy próbálj visszajutni a ResMon képéig. Alt-Tab, Alt-Esc, vagy a Feladatkezelő (Ctrl-Alt-Del után). Talán még sikerül elcsípned, hogy melyik grafikon ugrott plafonig. Ha a CPU grafikonja 50%-on stagnál, az fix teljes terhelést jelent.


Egy közbevetőleges tanács: valahol az elején talán még sikerül a beállításokhoz elevickélned. A grafika beállításainál, ha van olyan, kapcsolj windowed módra, sokkal kevésbé terheli a videókártyát, és a felbontási problémákat is meg tudja oldani.

2016. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!