Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újratelepítése...

Windows 10 újratelepítése július 29 után?

Figyelt kérdés
Frissítettem a gépemet a win 10-re. De ugye mindenhol azt írják, hogy ezt ma lehet utoljára ingyenesen megtenni. Viszont ha a későbbiekben újra kell raknom a gépemet (amúgy is meg szoktam tenni időnként), akkor hogyan tudom majd rá ismét a 10-est feltenni?

2016. júl. 29. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Megveszed és feltelepíted. Vagy dobozos változat, vagy licensz, és akkor letöltöd Microsofttól. Majd a kulccsal aktiválod.


Ha ingyen kell, akkor vagy visszarakod a 10-et "gyárira" avgy marad a kalózkodás.

2016. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:
A Win7/8 termékkulcsát használva, vagy ha online Microsoft-fiókkal aktiváltad be, akkor az első bejelentkezéskor automatikusan megtörténik.
2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felrakod és kész. Nem kell megadni semmi kódot, majd első bekapcsolásnál lekérdezi a szervertől, hogy ez a gép aktiválva van-e már, az meg válaszol, hogy igen
2016. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:
2016. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
leszeded az ms honlapjáról a telepítő médiát, csinálsz egy tiszta telepítést, majd mikor először netre megy a gép aktiválja magát. Persze ha több/kritikusabb hardver változik az már necces, de a lényeg, hogy egy sima újratelepítés és kész.
2016. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Hivatalos Win10 telepítőt meg innét készíthetsz (vagy tölthetsz):

[link]

2016. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aktivált licenszem van, és Microsoft fiókom is, azzal jelentkezem be minden bekapcsolásnál.


Tehát, ha újra kell raknom a gépet, akkor berakom a 8.1 telepítő CD-jét, felrakom azt, aztán amikor felismeri a gépet, akkor automatikusan frissít a 10-re, mivel egyszer már rajta volt? Vagy hogyan megy ez? (sajnos nem vagyok valami nagy számítógépes)

2016. júl. 29. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Windows 10 telepítőről írtak, szóval azt kell indítani, nem a 8.1-et.
2016. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!