Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben hogy tudnám...

Windows 10-ben hogy tudnám eltávolítani a virtuális meghajtót amit még 7-en csatlakoztattam?

Figyelt kérdés
Két ISO fájlt bemountoltam még windows 7-en a MagicDisc-el. Azóta frissítettem 10-re de a MagicDisc az nem elérhető 10-re szóval letöröltem (nem indult már el). De a két fájl amiket bemountolt azok ott maradtak. A probléma hogy nem tudom őket sehogy se eltávolítani. Ha rámegyek a meghajtók tulajdonságaira ott írja hogy MagicISO a meghajtó neve, de hiába távolítom el vagy tiltom le, semmi sem változik. Ez ugye azért baj mert nem tudom letörölni az a két fájlt. Megpróbáltam csökkentett módban ugyanúgy hiába tiltottam, vagy töröltem a meghajtókat a tulajdonságaikban, nem bírtam törölni. Az lenne a kérdésem hogy lehetne ezzel valamit kezdeni? Mert ez eléggé egy bug-nak néz ki

2016. júl. 29. 16:11
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A frissítés mindig is bughalmazt csinált a gépekből, ezen nem kell csodálkozni. Ezért tiszta telepítést csinálni.


Azt nézted, hogy mi van akkor, ha az intézőben jobb gombbal kattintasz a meghajtóra, és a kiadást választod?

2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. Kiadja azt mutatja de ugyanúgy ott lesz ha frissítek egyet és ugyanúgy nem tudom törölni.Próbáltam Unlocker-rel is de azt jelzi hogy az elem nem blokkolt
2016. júl. 29. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!