Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van Windows Vista rendszer használatával?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kinek hogy vált be az a rendszer minden apró részlet hiba vagy jó oldala érdekel.Remélem sokan fognak írni hogy minél több dolgot tudjak meg róla.
2010. ápr. 18. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem melléfogás volt egy szar használj win7
2010. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Rengeteg gond van vele. Win7 ajánlott.
2010. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Win7 se különb. Sőt.. Aki azt állítja Vistával gond volt az nem használt Vistát. Több mint 1 évig használtam nekem se,ismerőseimnek se volt gondja vele. Csupán bánás kérdése az egész,xp-ét is el lehet könnyen b*szni. Win7-et is,ami csak egy csicsa az effektjeivel.. (:
2010. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lomha, zabálja a procit és a ramot. Instabil, driver problémák... stb
2010. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több éve használok Vistát. Én elégedett vagyok vele. Akik rögtön sz*rozzák, valószínűleg nem sokat használták (legtöbben ezt-azt hallottak és ez a vélemény alapja). Most így sp2 -vel semmivel se lomhább, erőforrás igényesebb mint a 7. Mielőtt nekem esnétek próbáltam a 7-et is, de nem adott annyival többet hogy váltsak rá..
2010. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem a kérdésem végére oda írni hogy, a win7 divat majmok kerüljék a kérdést! Köszönöm a megértést!
2010. ápr. 20. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:

mi számít divat majomnak?


Ha fáj az igazság, hogy a vista egy rakás sz@r akkor sajnálom...

Úgy is mondhatnám, hogy olyan mint a maga idejében volt a Windows Millenium.

2010. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézük meg hogy menyit hozot az első 1 honpba a vista meg a win7
2010. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az számít divat majomnak aki agyon csicsázza az amugyis aeros asztalt rainmeterrel meg egyéb dolgokkal..
2010. ápr. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!