Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ilyen drága az MS...

Miért ilyen drága az MS Office? Lehet valahol kapni 20000 körül min.2013-as verziót?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 04:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Offline-ra gondolok.
2016. aug. 11. 04:18
 2/8 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne. Pont ezért használja Magyarország 90% -a Warez programként.


0 Ft -ért meg ott van a Libre Office.

2016. aug. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013 -as verziót passz, de 2010 -est tuti lehet kapni sulin belül 1~2 ezerért, mert azt az iskolásoknak occón adják.
2016. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó:


iskolásoknak full ingyen van az office 2016 és 1TB felhő tárhelyet is kapnak full ingyen!

2016. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
azert ilyen draga mert Amerikai piacon nem szamit draganak. Plane, hogy 2-3 evig hasznalod napi szinten es penzt is termelsz vele...
2016. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2:


Nem azért, hanem mert erre vannak szocializálódva - szoftvert lopni nem bűn. Pedig az.


Ha nincs pénzed rá, ne vedd meg, egyszerű. Vagy vegyél fel kölcsönt, mint az iPhone-ra (nem a válaszolónak címeztem). Ha diák vagy, megkapod ingyen. Ha munkához kell (indokoltan), megkapod a cégtől (vagy ne dolgozz otthonról).


Most 45e Ft-ról beszélünk... Nekem ne mondja senki, hogy ha _kell_ MS Office, mert _tényleg_ nem jó az Open/LibreOffice (ami ingyenes), akkor nem telik rá. Vagy arra a havi nagyjából 3000 Ft-ra, amibe az Office365 kerül (5 gépre, mert csak egyre havi 2000). Senki ne haragudjon meg, de ezt nem hiszem el.

2016. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
A nettó 100 k HUF alatt élő embereknek a szoftver kalózkodást Isten megbocsájtja. :D :D :D
2016. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

A viccet félretéve: anno mikor tanultam az MS Office -t az ezredforduló környékén, lóf.@.sz sem járt, nem hogy ingyé' Office. És akkor sem volt light -osabb ára a magyar jövedelmekhez képest, sőt.

Ha csak annyi gyakorlásara lett volna lehetőségem, amennyit suliban hozzájutottam a programhoz, sehol sem tartanék.

Ez ma sincs másképp bizonyos programokkal. Lásd a Photoshop zseniket, akik ma menő cégeknél keresik a kenyerüket grafikusként. Szerinted leszurkolták a 300 000 -ret a programra, mikor elkezdtek rajta gyakorolni? Kötve hiszem. Hasonló a helyzet a szoftverfejlesztőknél. Épp ezért megtűrt kategória a NEM kereskedelmi célzatú szoftver kalózkodás. Alig hallottam olyan esetet, aki bajba került volna miatta. Ők is tudják, hogy másképp nem nagyon lehet szakembereket kitermelni.

2016. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!