Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltávolítani, a...

Németh László68 kérdése:

Hogy tudom eltávolítani, a ByteFence Anti-Malware programot véglegesen?

Figyelt kérdés
Véletlen letöltöttem, ezt a programot, és letiltott minden olyan használható programomat, aminek eddíg nagy hasznát vettem, és örültem neki. Nagyon szépen kérlek bennetek, segítsetek eltűntetni, nem vagyok egy számítógépes zseni, valószínű már nem is leszek, de minden tőlem telhetőt eddíg kipróbáltam, de annyira makacs program, hogy az én tudásomat sajnos meghaladja, a törlése! Ezért, kérlek bennetek, nyújtsatok számomra érthető módon, vagyis egyszerűen elmagyarázva segítséget ! Windows 10 fut a LENOVO G505 típusú laptopomon, és Kaspersky internet securiti védelmi rendszer van rajt. Segitségetekért előre is nagyon hálás vagyok, mert tudom, hogy ez egy nagyon jó oldal, nagyszerű emberekkel, akik már nagyon sokszor segítettek nekem, amiért nem győzök hálálkodni! Várom megtisztelő válaszotok, előre is nagy köszönettel, és nagyon nagy tisztelettel, : Laci

2016. aug. 12. 21:20
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Használd a revo uninstallert. Eltávolítja nagy eséllyel😃
2016. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Spion9 ***** válasza:

Ezt találtam neked:


A ByteFence átirányító vírus eltávolítása és a számítógép helyreállítása


A ByteFence eltávolítható egy megbízható antimalware programmal, illetve kézzel is. Fontos, hogy minden elemét el kell távolítania, különben a szoftver újra és újra meg fog jelenni. A legegyszerűbb módszer a Search.bytefence.com automatikus eltávolítása. Segítségképp biztonsági szakértőink kiválasztottak néhány biztosan jól működő antispyware programot. Mindegyik tesztelt, tökéletes eredményeket mutató program.


A(z) ByteFence automatikusan eltávolítható a következő programok valamelyikének segítségével: Reimage, Plumbytes Anti-Malware, Malwarebytes Anti Malware Azért ezeket a programokat ajánljuk, mert hatékonyan távolítják el a vírusok és potenciálisan kéretlen programok minden fájlját és regisztrációs bejegyzését

2016. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!