Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minden játék elkezdett szaggat...

Minden játék elkezdett szaggatni, fps dropp?!

Figyelt kérdés
Röviden a sztori: Frissítettem win 10-re, pár hét után elkezdett minden játék szaggatni, minden játékba max 5 fps-em volt. Ez úgy nézett ki, hogy a gép indulásától eltelt 10 percben minden haladt a normális kerékvágásba, aztán hirtelen fps leesés, és utána akármivel próbálkoztam, laggolt.( Itt megjegyezném, hogy utánajártam eme problémájának a win 10-nek). Ezért gondoltam visszaváltok win 7-re. Nos, ez is csak pár napig bírta, mert ugyanazokat a tüneteket produkálja mint a win 10, ugyanúgy pár percig tudok nyugodtan játszani, utána játszhatatlan minden játék. Próbáltam drivert frissíteni, megoldásokat keresni a neten, de semmi működő. Úgyhogy nagyon szívesen fogadok minden tanácsot, és ötletet, hogy mi lehet a probléma.
2016. aug. 13. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami melegszik, takarítsd ki a cpu\gpu hűtőt, és pasztázd is újra őket.
2016. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de minden ugyanakkora hőmérsékletű terhelés közben mint eddig is. Illetve ezt már azért is kizárhatónak tartom, mert hiába lépek ki a játékból, és hagyok akár 10-20 percet is arra, hogy minden lehűljön, ahogy elindítom a játékot és betöltött, azonnal szaggat.
2016. aug. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!