Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ATI radeon xpress 200M driver?

Ricsi1977 kérdése:

ATI radeon xpress 200M driver?

Figyelt kérdés
Van egy fujitsu siemens amilo li 1720 típusú laptopom.és olyan probléma van vele hogy telepitenem a vidikari drivert és nem történik semmi.mi lehet a megoldás? Win7 rendszer van rajta.előre is köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 14. 03:31
 1/9 anonim ***** válasza:

vistáig van hozzá driver, de mennie kell w7 alatt is.

32bit:

[link]

64bit:

[link]


bár gondolom max 32 bites a géped.

2016. aug. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ez se jó már próbáltam. Xp is telepítettem és nem volt jó azzal se a driver.
2016. aug. 14. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
el nem bírom képzelni, hogy ha manuálisan telepíted, akkor nem engedi. Bontsd ki vhova a drivert, majd eszközkezelőből telepítsd fel.
2016. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most nem viccelek ember ezer drivert probáltam xp-t vissza raktam hogy hátha de nem... ha keri inditsam újra indítom és nincs ugyan ugy catalystom de általában nem is kéri újra indítsam.
2016. aug. 14. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
a catalystot ne telepítsd, amiket linkeltem abból az alsót szedd le, az a driver. Catalyst felesleges egy 200m-hez, elég ha csak a driver megy. Eszközkezelő meg felrakja, max kiírja h nem kompatibilis, de tuti feltolja.
2016. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okes rendben megprobalom :) és még azt meg kerdezhetnem hogy hogyan telepitsem az eszközkezelobol??:)
2016. aug. 14. 18:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Felraktam gpu z már irja a specs a vidi karinak... Csak az a cink hogy a felbontas 1024x768 és olyan csúnyácska sztem de viszont xpn nem... Vagy lehet ennyi a max felbontas amit bír??
2016. aug. 14. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

ht gyanús nekem, hogy akkor nem sikerült felrakni, ha csak 1024x768-at enged.

most leszedtem a drivert, próbáld így:

-elindítod a telepítőt

-kibontod vmilyen mappába (az alap is jó, csak jegyezd meg, hogy hova rakja)

-elindul a telepítő, de lépj ki belőle.

-belépsz a vezérlőpultba - eszközkezelőbe

-kiválasztod a vga-t, illesztőprogram - frissítés - választás a szgépen található listából - saját lemez - itt megkeresed a mappát ahová kibontotta


Izután jön a trükkös rész, mert lövésem sincs h a 200m az melyik (bár ha betallózod, szerintem kiírja, nekem totál más van, uh nem engedi), de feltételezhető, hogy az avs_t200, és gondolom neked nem a 64-es kell. Ha nyavajog, hogy nem kompatibilis, ignoráld, telepítse fel akkor is. Ezután mennie kell egy újraindulás után, ha mégsem, akkor megállt a tudományom.

2016. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én se értem az egészet amúgy nagyon sok féle kép csináltam/csináltuk is de semmi változást nem tapasztaltam...mielött újra lett telepítve volt rajta driver szóval rossz nem lehet a vidi kari meg sztem kép se lenne szóval.. na mindegy köszönöm a válaszokat megprobálom holnap ma már eleget szenvedtem vele köszönöm ment a zöld !!! :) :D
2016. aug. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!