Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro vagy Sony...

Adobe Premiere Pro vagy Sony Vegas? Melyik a jobb videoszerkesztő program? Melyiket tanuljam meg?

Figyelt kérdés
Melyik ajánljátok? Úgy tervezem, hogy Youtube videó tutorialokból megtanulom valamelyiket használni.

2016. aug. 14. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
a sony vegast könnyebb használni de a pp profibb
2016. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DjImipapa ***** válasza:
Nézet dolga, mi a jobb, és kézenfekvő kezelésű.... pl. nekem a powerdirector a jó. Talán a vegashoz több a segítség a neten.
2016. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegashoz és premier pro-hoz is van segítség a neten. Én sony-t használok már 4-5 éve, jól megy.
2016. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pr +1
2016. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sony Vegas Pro 13
2016. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sony Vegas = Gyengébb, könnyebb kezelni

Adobe Premiere = Jobb, nehezebb kezelni/megtanúlni


Nekem a sony vegas vált be eddig, de tervezgetek váltani premiere pro-ra :D

2016. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni, melyik a jobb...

A Sony Vegas-sal rövid idő alatt el lehet érni nagy munkát, könnyen, kezelhető,viszont a Premiere Pro-val igazán nagyokat lehet alkotni, a hátrány hogy nehezebb kezelni és mondjuk több időbe telik megcsinálni ugyanazt mint a vegassal...Én azt ajánlom hogy előtte próbáld ki a Hitfilm Express 2017-et, profi ingyenes program,ha azt tudod jól használni akkor szerintem a Pr és az SV-t is.Felesleges kidobni több száz dollár ezekre a szoftverekre, mert lehet hogy nem fog úgy menni ahogy tervezted. (mondjuk van próbaidő és azon kipróbálhatod őket)

2017. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ha ott jól megy (a próbaidőn), csak akkor vedd meg a programot (vagy hát a premiere pronál havidíj van).és még valami: Adobe After Effects-et is ajánlom, annyiba kerül mint a Premiere pro
2017. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!