Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egyénileg elkezdeni...

Szeretnék egyénileg elkezdeni mangát fordítani de nem tudom hogy milyen programmal tudom leszedni az angol feliratot és beilleszteni a magyart (? )

Figyelt kérdés

Tudtok mondani ilyen programokat?

Ja és nem akarok fansubhoz csatlakozni mert nem igazán szeretem a megkötöttséget meg hogy megmondják nekem hogy mikorra hány fejezetet csináljak stb...

Szóval gondoltam belekezdek egyedül



2016. aug. 16. 00:05
 1/9 anonim válasza:

Szia! A mangák szerkesztéséhez és tisztításához Photoshoppot szokás használni :)

Bár ez nem olyan egyszerű feladat.

Ha megosztod a munkád, nem árt a minőségre is figyelni. Érdemes legalább egy lektort beszerezned magad mellé, aki átnézi a fordításod és szerkesztésed(elgépelés, helytelen elválasztás stb).

Ha gondolod írj privátban, tudok segíteni az alapokban.

2016. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

egyenlőre még nem kezdek neki de ha esetleg kell majd segítség akkor írok :)

2016. aug. 16. 00:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha el is kezdem akkor egyenlőre csak saját magamnak csinálnám aztán majd ha belejövök beküldöm mondjuk AnimeAddicts-ra
2016. aug. 16. 00:42
 4/9 anonim válasza:
Én PhotoScape-pel csináltam ^^
2016. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A fansub csoportok sem mind olyanok, hogy megmondják, mikorra hány fejezetet csinálj. :) Én olyanban vagyok, ahol elég liberálisak ezen a téren, amíg azért viszonylag rendszeresen érkeznek tőled munkák (értsd: nem az van, hogy hónapokig semmi).

Amúgy igényesebb képszerkesztő programokat szokás használni, a legelterjedtebb a Photoshop.

2016. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :)
2016. aug. 16. 13:47
 7/9 tabaki ***** válasza:
2016. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

Az általam linkelt oldalról már eltűntek a magyarázóképek, újra feltöltöttem őket:

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ezek sokat segítenek :)
2016. aug. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!