Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problémám lenne, Iphone...

Dávidszon92 kérdése:

Olyan problémám lenne, Iphone 6-rol lenne szó,9.3.3-as szoftverrel amit jailbreakeltem (pangu?!

Figyelt kérdés
És ujrainditottam a készüléket, aztán inditanám a pangut és megnyitja és azonnal kilép belöle az mi lehet?! elötte normálisan futott a jb , most meg minden gyári lett rajta..
2016. aug. 29. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ez csak untethered jailbreak, ami nagyjából annyit jelent, hogy addig él a JB, ameddig újra nem indul a telefon, utána 'újra kell jailbreakelni'. Youtube, google rengeteg leírás és videó van róla.
2016. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke koszi , ha ezt tudom nem inditom ujra..:D mar lefrisitettrm a telot 9.3.5 - re arra mar nincs jailbreak ugyhogy ennyi , vissza kene tegyek egy rebbi verziot h menjen
2016. szept. 1. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
A 9.3.5 pont azt a biztonsági rést javítja, ami miatt lehetett jailbreakelni eddig, hogy arra mikor lesz elérhető azt passzolom :O
2016. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!