Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boot menü után képfagyás! Mi...

Viktor098875214 kérdése:

Boot menü után képfagyás! Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés

Költözködtünk tegnap és a gépemet is hoztam magammal semmi baja nemvolt és az út során sem sérült meg vagy hasonló ! Ma mikor összeraktam akkor a boot menü után semmi folytatás és a boot gombra vagy a BIOS gombra sem reagáll semmit se ! Például ha beteszek egy win 7 vagy win10 es telepitő usb t akkor a boot menü ig sem jut el hanem fekete képernyő csak simán ... Nem értem mi lehet a gond ! HDD kel probáltam kihuzni hatha azzal van a gond se ugyanaz a forgatókönyv boot menü től tovább nem megy !! Valaki valami tipp ?


[link]



2016. szept. 5. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Rázkódástól nem esett le valamelyik hűtőborda? vagy lazult ki kábel, esetleg RAM? Ha van CMOS reset felirat valahol az alaplapi elem környékén, akkor én rádugnék a tüskékre egy jumpert pár másodpercre. Hátha!
2016. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiszedtem a VGA-t kiporoltam és ugylatszik hogy az volt a gond mert viszatettem és már ment is :D Köszönöm lehet h csak kivolt lazulva...
2016. szept. 5. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!