Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HOgy kell mhz-et beállítani...

HOgy kell mhz-et beállítani win7-en?

Figyelt kérdés
Az lenen a kérdésem hogy windows 7-en 1066 mhz-et lejjeb lehetne állítani 800mhz-re? uyganis vettem egy 800mhz-es memória kártyát de amikor berekom a másik mellé a gépbe az nem indúl. gondolom mert nem kompatibilisek. Néztem viedót hogy biosban a chipset advenced beállításnál lehetne állítani de nekem olyan nincs a biosnál. Valaki valami javaslat?

2016. szept. 5. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Memória kártya?


RAM esetleg...


Ha van egy 1066MHz-s modulod, és berakod 800MHz-s mellé, akkor 800MHz-n megy alapból. Milyen az alaplap?

2016. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, bízd valaki olyanra, aki igen. Magyarul vidd szervizbe.
2016. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szemeteled össze a programozás témakört?
2016. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez rohadtul nem programozás témakör.

Miért piszkálsz bele a gépedbe, ha nem is értesz hozzá? A procit rakd be a ram helyére...

Az RAM, nem memóriakártya.

Gondolom, ha már van ennyi eszed akkor egymás mellé raktad őket. Ha van 4 hely, és pl az 1.-ben van a ramod a akkor a 3.-ba kell raknod. Ha 3 vagy 4 van akkor mindegy (procitól jobbra számold).

Vedd ki azt a ramot, ami benne volt, és próbáld úgy indítani.

Írni meg majd megtanulsz.

2016. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
wtf témakör? lel... kategória...
2016. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
JÓl van na félre nem ramot írtam ha nem memóriát. tudom én is. ddr2-es gépem van. amúgy meg nem tudtam hogy a hardverezéshez írjak vagy a programozáshoz.
2016. szept. 5. 22:50
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt már mind próbáltam amit írtatok. és nem lett jó. gondolom akkor az alaplap miatt nem kompatibilisek a ramok.
2016. szept. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!