Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iso a program neve, de még se...

Iso a program neve, de még se az miért?

Figyelt kérdés
le töltöttem Win 8.1-et, és az gáz hogy az van rá írva hogy ISO, de mégsem az mikor le töltöttem, kérte csomagoljam ki, meg is tettem aztán én egyetlen egy db ISO fájlt sem találtam benne, pendriverol akarom telepíteni de így nehéz lesz Rufust akarom használni hozzá, most csinálom elősször lehet hogy én nem tudom h ezt h kell be vallom, vagy most le kéne töltenem a Daemon toolst h ISO legyen belöle?mert így rufus program nem ismeri fel valami ötlet?

2016. szept. 6. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit letöltöttél az nem ISO volt?

Winrar és hasonló programok ki tudják csomagolni.

Windows alapértelmezetten elrejti a fájlkiterjesztéseket...

Nézd meg mi volt amit letöltöttél. Meg kellene jeleníteni a fájlkiterjesztéseket ha el vannak rejtve vagy Total Commander-ben nézd meg.

2016. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Az is lehet, hogy ISO volt, csak a torrent átnevezésekor nem írtad vissza a kiterjesztést. Ilyenkor csak simán nevezd át Windows81.ISO-ra!
2016. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lali51 ***** válasza:
Ki vagy mi kérte hogy csomagold ki, miért kérte? Ha letöltök valamit tőlem senki és semmi nemkéri hogy csináljak vele valamit.
2016. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Letöltöd az iso fájlt. Belépsz Rufusba, nem csomagolod ki, nem csinálasz vele semmit, betallózod neki a fájl helyét, ő kitalálja, hogy mi is van rajta, felhúzza a pendrivera, és kész.



Kicsomagolva az iso tartalmát kapod, de neked nem ez kell.

2016. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!