Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cd régiókod probléma megoldás?

Dj Bax kérdése:

Cd régiókod probléma megoldás?

Figyelt kérdés
Autós cd lejátszónál mostani lemezekre írt dolgokat nem olvassa be vagy szinte alig dei nkább nem, és már próbáltam nagy nehezen emgoldottam 4x esen írni zenéket és nem jó. Régebbi újraírható lemezre megpróbáltam és tökéletesen viszi beolvassa. MOndta egyik munkatársam hogy akkor biztos az régebbi régiókódos és lehet hogy a cd lejátszóm már azokkal nem kompatibilis. Erre van valami őtletetek, új cd lejátszót nem akarok venni!! régiókódot valahogy ki lehet ütni vagy a cd lejátszóba hogy minden régiókdú lemezt vigyen hogy ettől legyen független vagy bármi más megoldás és nem pendrivéről mert azt tudom és ezt a cdt hosszú mixek végett akarom mert úgy folytatja ahol abbahagytam
2016. szept. 6. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltál más márkájú cd-ket is. Pl Verbatim?
2016. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze verbatim sony tdk maxell
2016. szept. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!