Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi internet sebességgel...

Mennyi internet sebességgel megy/fut a League of Legends játék?

Figyelt kérdés
A rendszerkovetelmenyt azt tudom, de otthon 25Mbit/sec a letoltes , es itt ahol jelenleg vagyok 5,61Mbit/sec. Megy laggmentesen vagy a net annyira nem is fontos? Tudna ebben barki segiteni. Azt megkoszonnem.

2016. szept. 6. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát (tudom nem lol) de 3 mb/sec nettel a wow megy kivéve ha valaki rácsatlakozik akkor a pingem fwlmegy és félperc állóképernyő egy-két mp mozgás
2016. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon" kicsi net is elegendő.

Nem a megabitek ami számít, hanem a válasz idő -> ping.

Ha felfele meg van az 1Mbps lefele 2 akkor elegendő.

2016. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

6,3kbyte/sec lefele, és 0.7k/sec felfele.

Ahogy már fentebb írták nem a sávszélesség számít a lagmenteséghez, hanem a latency.

2016. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es a ez a valaszido vagy latency mitol fugg , vagy mire kell figyelnem? Gondolkodok egy laptopban tobb okbol kifolyolag es egyik kikapcsolodas lenne a lol.
2016. szept. 6. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen netet néztél?a pinget pedig nehéz előre megmondani lehet hogy egy adott városban a központtól 15km-re rosszabb a net de a központba meg tökéletes.
2016. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 megas nettel vigan toltam barmilyen online jatekot.

A ping/valaszido az altalad hasznalt net tehnologiajatol fugg, kabeles a legstabilabb, es a kozted es a jatekszerver kozotti tavolsagtol, minel kevesebb, annal jobb.

2016. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!