Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt a Lemezkarbant...

Windows 7 alatt a Lemezkarbantartónál nyugodtan törölhetem az "Ideiglenes fájlokat"?

Figyelt kérdés

Azt írja a leírásnál, hogy az egy hétnél régebben módosítottak nyugodtan törölhetőek. Ezt nem tudom kiválasztani, hanem törli az egészet. Lehet belőle probléma? Van bármi fontos, ami ide kerül? Játékmentés, böngésző könyvjelzők?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. szept. 6. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább nem nyúlnék bele. Ha nagyon felesleges fájlokat akarsz törölgetni, akkor a windows temp mappájából töröld ki őket. Az nem okoz kárt.
2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi normális program nem rak ide semmit amit meg kéne tartani. Ideiglenes letöltések (pl. ha a megnyitást választottad a mentés helyett), éppen megnyitott fájok (programfüggő, ezeket nem törli mert nem régebbi mint 7 nap), gyorsítótár, pár naplófájl, stb. Tehát szerintem nyugodtan törölhető. (saját felelősségre persze).
2016. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A windows beépített lemezkarbantartója abszolút megbízható, nyugodtan tehetsz mindenhová pipát, sőt a rendszerfájlokat is nyugodtan törölheted. Pl. win 7-ről win 10-re való frissítés után akár több mint 30 gb helyet szabadíthatsz fel vele.
2016. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!