Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FLStudio12-ben hogy kell?...

FLStudio12-ben hogy kell? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eléggé kezdő vagyok, ezért egy kis segítséget szeretnék kérni.

Csináltam Pattern-be egy zene ritmus alapot, projektként elmentette. Utána másik nap dallamot csináltam Piano roll-ban is, aztán össze akartam rakni a kettőt, megnyitottam a korábbi Pattern-es projektet, és ugyanúgy a dallam jött csak ki. Nem tudom, hogyan, de a zenealapom eltűnt, szerencsére egy korábbi még megvan. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom a pattern-es zenealapot és a piano roll os dallamot "egybe tenni"?



2016. szept. 10. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy rendereld ki a piano rollt és húzd be a patternnel együtt a playlisbe, vagy csak simán dolgozz ugyan azon a patternen. Tehát a pattern 1-en írod a dobokat és a melódiat is, majd az options menüpontban split trackssel szétveszed külön patternekre, ezeket pedig tetszőleges sorrendben behuzod a playlistbe.
2016. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!