Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program csinál backupot...

Milyen program csinál backupot, hogy csak mindig frissíti a megadott mappából a másikba?

Figyelt kérdés

Legfőképp az legyen benne hogy készít magának egy "adatbázist" amiről már 1x készített, tehát ne mindig újból nézze át a 235000 képfájlt ami félórát is eltart. Főleg ha neten van a tárhely:

[link]


Messzire lekérdeznie minden fájl leiratát neten keresztül... katasztrofális.. :)



2016. szept. 15. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni vagy ilyesmi, de nem értem a kérdésed. Megfogalmaznád még egyszer, légy szíves?


Ha jól értelmezem szinkronizálni szeretnél két meghajtót.

[link]

Ezzel bármikor megteheted egy pár kattintással.


[link]

Itt pedig görgess lejjebb és ott lesz a DSYNCHRONIZE program. Ezzel folyamatosan real-time szinkronban tarthatod őket.

2016. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépemen lévő 40GB képet szeretném biztonságosan lementeni távolra, ahova CSAK mindig az új képeket tölti fel :)
2016. szept. 15. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt tudom javasolni, én magam is ezt használom:


Degoo online biztonsági mentés, 100 GB ingyenes tárhelyet ad. Ez egy európai, svéd cég. Itt regisztrálhatsz:


[link]


A gépemen pedig a FreeFileSync ingyenes fájlszinkronizáló programot használom.


Elavult alternatíva: Microsoft Synctoy.


Fizetős alternatíva: Allway Sync.

...

Degoo: nem túl gyors, de jó.

2016. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, meg is próbállom! :)
2016. okt. 9. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!