Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozhat hang torzulást és...

Mi okozhat hang torzulást és szétesést egyes processzor terhelések esetén és hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Windows 10 x64-et használok, gondoltam ezt gyorsan leszögezem és kérem, a "Win10 egy fos, Win7 4life" kommentek kíméljenek.

A probléma nem rég jelentkezett, eddig nem tapasztaltam. Arról van szó, hogyha zenét hallgatok, vagy bármilyen formában hangot használok a gépen (pl. Viber beszélgetés) új ablakok, vagy egyes weboldalak megnyitása olyan processzor kihasználást okoz, amitől a hang szétesik, recseg, robotossá válik. Figyeltem mi dobja meg a procit és 2 program okoz tűt a grafikonon: Weboldalak megnyitása esetén a "Szolgáltatásgazda: Hálózati szolgáltatások" és az "Svchost". Ez azért érdekes, mert játékoknál ilyen nincs, pedig logikusan azok legalább annyira leterhelik a procit, ott viszont a hang egy kicsit se esik szét. Keresgéltem neten, csupán 1-2 Win10 felhasználó panaszkodott erre, viszont egy rakat Win XP fórumot találtam erről a problémáról, konkrét megoldás nélkül.


2016. szept. 21. 08:31
 1/1 A kérdező kommentje:
A gép adatait elfelejtettem megadni: Intel i3 3,2ghz, GeForce GTX 750ti, 8Gb DDR3 ram, 120 Gb SSD (itt van a windows) és 1Tb HDD, MSI alaplap, hang alaplapi.
2016. szept. 21. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!