Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fél éve vásároltam számítógépe...

Fél éve vásároltam számítógépet Windows 10 rendszerrel. Mióta megvan a gép az asztalon látni egy halvány feliratot, hogy A Windows aktiválása. A gépházban. Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Filmezés, játszás közben sem tűnik el. Nem nagyon zavar, de jobb volna ha el lehetne tüntetni

2016. szept. 23. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, mert ez így nem fog soha frissiteni.
2016. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Attólfügg...ha bolti a gép, nekik kell jelezni, ha egyéb, aktivátorral megoldható! Bár maga a w10 eleve egy kalap sz.....r, de ez magánvélemény😃
2016. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem sincs valami jó véleményem a rendszerről, ha elkezd frissítéseket letölteni (nem tudom hogy kell letiltani) meghal az egész internet, annyira lelassítja a frissítések letöltésével -.-
2016. szept. 23. 16:26
 4/4 DjImipapa ***** válasza:
Bios szinten w7 telepítése, vagy ha muszály, w10-nél is elvileg: services.msc beírása a futtatás vagy a keresés mezőbe, ott a windows update megkeres, negnyit, és az indítást átváltoztat letiltva, + leállítás, és alkalmaz..... innen nem fog belepofázni a gép terhelésébe!:)
2016. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!