Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami Sony Vegas szerűség...

Pityuka500 kérdése:

Valami Sony Vegas szerűség Androidra?

Figyelt kérdés

Videókat csinálok YouTube-ra, de elronmlott a gépem...

Vlogot készítenék, hogy így, meg úgy, hogy most nem jó a gépem, nem lesz sűrűn videó, meg stb...

Most arra gondoltam, hogy megvágatlanul, de sokat szoktam bakizini, és akkor elég béna lesz meg minden, és mindenképp meg kéne vágni, de csak egy androidos tabletem, meg egy szintén androidos telefonom van. Szóval valami jó vágó program kéne, tudom, hogy több, mint valószínű, hogy Sony Vegas nincs andoidra, de valami hasonló van?? Ha nincs, akkor valami könnyen tanulható kéne...

Válaszokat előre is köszi :)



2016. okt. 5. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Adobe Premiere Clip. Nem próbáltam, csak bízók a fejlesztőben. Amúgy azt se tudom, hogy tud e renderelni.
2016. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgyse nézi a kutya se.
2016. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

te telefonnal , meg tablettel akarsz videót szerkeszteni ?

Hova süllyedtünk !!

2016. okt. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy elromlott a gépem... Ammugy gépen csinálnám, ez szerintem egyértelmű...
2016. okt. 6. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki túl hülye blogíráshoz az videózik.
2016. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arról szól a kérdés, hogy hogyan kell videózni, meg nem a csatornámat akarom hirdetni, meg semmi, hanem videoszerkesztési lehetőséget akartam keresni számítógép nélkül...
2016. okt. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!