Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren keresztül küldök...

Messengeren keresztül küldök üzenetet. Üres katikéban pipa jelzi, hogy elküldtem. Ha megkapja ez a karika bekékül. Ha fenn van az illető, tehát wifi közelben nem kékül be ez a karika, mintha nem érkezett volna meg az üzenetem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van hogy fehér karika jelzi hogy szerver fogadta. Kék karika hogy el lett küldve a címzett minimum egy készülékére, és ugye a képe hogyha látta.
2016. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen így van,de nálam nem kékül be,vagyis olyan mintha nem kapná meg.Viszont közben látom,hogy ott van,elérhetö,sőt posztokat oszt meg.Ezért nem értem miért nem kapja meg.
2016. okt. 9. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hogyha barátfelkérés nélkül küld valaki azt szoktam órás csúszásokban megkapni. Ha tudom hogy ilyen van, de nem látom akkor rá kell írni és rögtön felugranak utólagosan amiket küldött.

Gondolom nálad már meglévő ismerősökről van szó. Azt sajna nem tudom mitől lehet.

2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!