Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lesz ha nem aktiválom a...

Mi lesz ha nem aktiválom a Windows licence-t?

Figyelt kérdés
Windows 10-em van és ezt írogtaja minden nap már lassan egy hónapja hogy holnap le fog járni a Windows licenc-em. Ez mit jelent? Mi lesz ha lejár?

2016. okt. 28. 05:55
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem eredeti, vagy nincs megadva az eredeti licenckulcs. Ha lejár a 30 nap az aktiválásra, akkor letilt néhány funkciót, fekete lesz a háttér, és le fogja lassítani a gépet (előbb-utóbb használhatatlan sebességre).
2016. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly december óta használom úgy, hogy a hologram írja mindig a sarokban hogy aktiváljam. A hátteret egyszer sem rakta feketére, és nem is lassult be a gép. Egy funkciót tiltott le, mégpedig hogy nem tudom megváltoztatni a bejelentkező képernyőt, és nem lehet az ablakok színét megváltoztatni.
2016. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b4r4thg ***** válasza:
Szintén hónapok óta vízjellel használom (jobb alsó sarokban), és semmilyen korlátozást nem tapasztaltam.
2016. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aktivaljad KMSpico-val
2016. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!