Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 van annyira...

A Windows 10 van annyira "megbízható és jó", mint az XP volt annak idején?

Figyelt kérdés
Nem szívesen váltok win 10-re, de sajnos már a Google Chrome nem kapja meg a frissítéseket, mert még XP van a gépemen. (tartok egy kicsit a win 10-től)

2016. okt. 28. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts win 7-re,az van olyan megbízható és jó!
2016. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 28. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébkén a Win 10 is van annyira jó és megbízható.
2016. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 b4r4thg ***** válasza:
Ne tarts Win 10-től. Nekem semmi gondom nem volt eddig vele.
2016. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó a W10 is, de ott van még cserének a W7 is. Igaz manapság hatalmas divat lett fikázni a W7-et nem tudom miért, mikor nemrég meg a világ legjobb rendszerének kiáltották sokan.... Teljesen jó rendszer és még évekig kap támogatást is, cserélhetsz W7re is.


Az a csoda, hogy az XP még kap valami támogatást egyáltalán, leállították 2.5 éve már.

2016. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat!


A win 7-ről én is jókat hallottam, csak gondoltam, hogyha már váltok, akkor a legújabbra váltanék, és akkor ismét "nem lesz vele gond" talán évekig. (az XP-vel teljesen meg voltam elégedve, teljesen általános dolgokra használtam a laptopon: net, szövegszerkesztés, filmnézés, játék, levelezés, képformázás, stb.)

2016. okt. 28. 21:19
 7/8 Hominida ***** válasza:
100%
Mivel esélyes, hogy sok jelenleg használt programod XP-re készült, azokat pedig már gyakran nem lehet rendesen futtatni Win10 alatt, ezért (is) én is a Win7-et javaslom.
2016. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Windows 10 megbízhatóbb és jobb, mint a Windows XP volt "annak idején".
2016. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!