Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítsam be saját...

Hogyan állítsam be saját profilomat a kezdőoldalra?

Figyelt kérdés
Ketten közösen használjuk a számítógépet, én gyakrabban. Amikor megnyitok egy új oldalt, akkor a felső jobb sarokban mindig a másik használó profilja jelenik meg. Persze nem nagy ügy, egy kattintással válthatok, de bizonyára könnyen be lehet úgy állítani, hogy az én profilom legyen az első, ami beugrik. Hogyan?

2016. okt. 31. 09:36
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Külön felhasználó fiókokat kell létrehozni, mindenki használja a sajátját, és nincsenek ezek a kavarodások.
2016. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz, van saját Google-fiókunk. Persze lehet saját felhasználó, de ez így egyszerűbb lenne, mert ő csak pillanatokra szokott ideülni, megnézni a neki szóló üzeneteket. A Chrome kezdőoldal egyszer már átállt úgy, hogy én jelentem meg ott felül, ezt szeretném irányítani. Megpróbálom egy linkkel bemutatni, mire gondolok, hogy egyértelmű legyen. (Nem biztos, hogy sikerül.)

[link]

2016. nov. 1. 11:53
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Nem külön "gugli" fiókot, hanem az oprendszerben külön fiókot.
2016. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mi belenézegetünk egymás ügyeibe, csak meg akartam spórolni egy kattintást. Mint mondtam, egyszer már megváltozott, egy ideig az én nevem ugrott be először a kezdőoldalon. Azt hittem, hogy ezt könnyedén lehet váltogatni, de úgy látszik, mégse. Senki többet?
2016. nov. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!