Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome vagy Firefox?

Chrome vagy Firefox?

Figyelt kérdés
Melyik eszik kevesebb Ramot,melyik a biztonságosabb,melyik szemetel kevesebbet,azt tudom hogy a Mozilla többet tud.

2016. nov. 3. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt tudom hogy a chrome laponként 200mb ot eszik a ramból
2016. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Róka jobb , króm bonyolultabb lassabb a videó bármilyen rövid akad , összeomlik kevés használtat esetén is . Szaklapok se méltatták állítólag beenged rengeteg élősködőt és kémszoftver van benne .
2016. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kevés a ramod, akkor a FF jobban gazdálkodik vele. Ha sok, akkor a Chrome bár felzabálja, de színvonalasabb eredményt produkál. (Legalábbis tapasztalatom szerint).
2016. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Opera
2016. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A firefox kevesebb erőforrást igényel

Mérföldekkel jobban, részletesebben személyre szabható

Kevesebb gond van vele, általában semmi



Ami még plusz, hogy teljesen ingyenes, pártatlan és nyílt forráskódú, ami által semmi más céljuk nincs csak, hogy egy minél jobb böngészőt hozzanak létre

2016. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy tanács!

Egyik se! Inkább legyél Operás, nem zabálj úgy a ramot mint az a trutymó trágya Chrome, a Firefox meg tele van aboutblankkal!

2016. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Chrome hajdanán maga volt a tökéletes böngésző: kicsi, gyors, megbízható. Mára ebből lett egy óriási, erőforrás-zabáló dinoszaurusz.

A Firefox lenne a kedvencem, de sok oldalt hiányosan jelenít meg, nincs jóban a beágyazott tartalmakkal (flash, gifek).

Az Opera tényleg egész jó alternatíva.

2016. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor szerintem jobb a Tüzes Róka! Amúgy a Ram annyira nem érdekes mert elég erős a gépem(i5,8Gb Ram,középkat. Kártya.De van egy gyengébb gépem is,2Gb Rammal,2 magos régi Athlonnal.Arra mit ajánlatok?Jól Andriodra?
2016. nov. 4. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Androidra nekem a Maxthon nevű kis aranyos böngésző jött be. Nagyon gyenge kis tabletem van 2 éve elavult androiddal, de a Maxthon kifogástalanul fut rajta.
2016. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!