Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok cod2 höz Wall...

Hol találok cod2 höz Wall Hack-et?

Figyelt kérdés
VAn egy de x fire vel hogy mennyek fel vele mer ha benyomom egyből indul az mp de persze nem ugy ahogy én szeretném...
2010. ápr. 28. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

passz

google, torrent

amúgy én cs-be használtam wallhacket, de nem látszott meg, olyan szar statom volt (1 megás nettel, laptopon)

2010. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenek miatt hagytam abba a CoD-ot! Ellehetetlenítik a játékot...

Az ilyeneket kihívnám egy airsoft meccsre és bash-el dönthetnénk el ki lesz a védő/támadó :) ütném az arcukat a fémmarkolattal :D:D:D

2010. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OKé de hát én nem csitelek...

Azért kellene mert vannak akik igen (-,-) ÉS ha ők hát én is alapon... Utálom őket ha mindenki rendesen jáccik én is de ha csitel akk én is. Értitek? Na az a lényeg hogy van egy de az alapból rámegy a cod2 multira és nemtok felmenni csak oan szerókra amiket alapból megtalál... Kérlek segítsetek! Ismétlem nem vagyok köcsög csaló!

2010. ápr. 29. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
hány órád van cod2őn? kb 200ra tippelek, ha van a szerveren 20 player abból 2 Whzik akkor felmész te is WHzni hogy lecsald azt a másik 19et? meg persze csak a csiterek miatt kell baz*meg minden szerón vannak csiterek, nem használnád, faszt nem végig csak azzal tolnád azt tagadnád hogy csitelsz hülye low ha nem megy csit nélkül mennyé csézni az a neked való game
2010. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Am már van MULTIHACK em de nem használom egyrészt mert kidob a pb másrészt nem is csalnék csak ha vagy ketten vagyunk haverral és egynás ellen aimmal xD Egy szerón tudnék csalni de ott nem csalok mert az jó szeró és nem akarom h kibasszon! :D
2010. jún. 2. 14:12
 6/6 anonim válasza:

Látom sokan nem szeretik ha a másik csalni akar és sokan vannak így én is csak azért tartok magamnál privát hacket hogy ha esetlen nem én vagyok az egyetlen csaló a szerveren.

Mert minden szerveren csalnak ha még nem is látszólagosan de akkor is nem tudni ki whzik és ki nem.Tudok sok oldalt ahonnan le tudod tölteni (Itt 1 link: [link] ) de inkább azt ajánlom hogy ne csalj mert semmi értelme tudom hogy nehéz lelőni a csalókat főleg ha aimmal próbálkoznak de én is már inkább keresek másik szervert ahol kevesebb csaló van.És egy jótanács DM- szervereken a legtöbb a csaló.És ne csalj rendszeresen mert csalás nélkül szerintem (meg sok ember szerint) jobb. A viszont látásra. :)

2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!