Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet teljesen békésen...

Hogyan lehet teljesen békésen GTA 5-özni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, láttam milyen a játék és a fizikáján és a látványán kívül nem tetszik, mert nagyon erőszakos és én az ilyesmit nem bírom. Van arra mód, hogy külön Sandbox módot töltsek le, vagy esetleg programoztak már ilyesmit?

2016. nov. 12. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőltsd le a menyoo pc nevű trainert, és ott valahol ki lehet kapcsolni az embereket, és az autókat, szoval csak te egyedül, és ha kocsi kell akkor a trainerel bármilyen autót lespawnolhatsz.
2016. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem oda irni, hogy trainerrel, ne onlineozz.
2016. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz csinálni, csak járkálni össze vissza vagy mi? Ez a játék nem neked való, ne vedd meg.
2016. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

@#3:

Ez nem olyan abszurd, de legalábbis nem példa nélkül való. Amikor még játszottam egyáltalán, mindig azt élveztem a legjobban, ha valami örökéletesített játékban rizikó nélkül földeríthettem a terepet.

2016. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es, az egy dolog de ma már 300 másik féle játék van amibe pl nincs erőszakosság. A GTA éppen attól jó mert erőszakos, ezért gta akinek nem tetszik az ne adjon rá ki ennyi pénzt mert nem éri meg.
2016. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

@#5:

Az én elferdült hajlamaimtól függetlenül igazad van. Ha egy játéknak sava-borsa az erőszak, akkor aligha érdemes holmi kirakatnézegetés kedvéért megadni az árát.

2016. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2016. nov. 13. 13:19
 8/10 Doki1968 válasza:

Bár még csak tegnap kezdtem "rendőrködni" és csak megölni tudom a gyanúsítottakat...

Segítsetek léci, hogyan tudok bilincselni - letartóztatni?

2016. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok. Eszembe jutott hogy játszhatnál a gta SA-val is, vannak különböző magyar RP szerverek.( Rp= "majdnem" úgy kell játszanod mintha a való életben.) Ott azt csinálhatsz amit akarsz, dolgozhatsz,versenyezhetsz, amit akarsz, és még fizetned sem kell érte csak hát a grafika elég gyenge. Nekem az egyik legemlékezetesebb játékélményeim az ilyen Rp szerverekhez köthetőek.
2016. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doki1968 válasza:
M betű PASSIVE MODE.
2020. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!