Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3D-s tv meg Pc-n való film nézés?

Flegmahhh kérdése:

3D-s tv meg Pc-n való film nézés?

Figyelt kérdés
üdv olyan kérdesem lenne,hogy adott egy Samsung 3D-s tv nos úgy döntötttem a monitorom helyett ezt használom mivel nagyobb (sokkal).Noha játszani nemis,de filmet nézni akarok,mivel pendriverem nincs ezért olyan kérdésem lenne,hogy PC-n keresztül hogyan lehetne megoldani a 3D-s filmnézést? esetleg 3D-s videókártya mivel bővítés előt állok videókártya terén így felmerül a kérdés ilyet vegyek-e vagy van valmi más megoldás rá?

2016. nov. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi különleges.

Leszeded (vagy megveszed) a 3D-s filmet a megfelelő formátumban és az általad használt videólejátszóból elindítod. Utána a TV-n egyszerűen kiválasztod a 3D-s módot és 'összerakja' a képet. Valószínűleg ki kell majd választani, hogy a videó hogy néz ki (fent-lent vagy bal-jobb bontásban van a kép).

(Nem tudom, hogy most milyen videókártyád van, de gyakorlatilag akármilyen megteszi, ha játszani nem akarsz vele)


Itt egy videó ha tudsz angolul, ha nem akkor képek alapján úgyis érted.

https://www.youtube.com/watch?v=7tvpnMpPXLE

2016. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gryphon ***** válasza:
van egy samsung allshare nevu progi. erre van kitalalva. wifin keresztul atkuldi a tvre. nem bonyolult a hasznalata sem. akar egy 20mb. s nettel is nezhetsz filmet. a tv menujeben olykor be kell kapcsolni a 3d.t es kivalasztani a megfelelo funkciot. attok fuggoen h hogy van konvertalva a film. ne ilyedj meg tok egyszeru..
2016. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom volt már használva a 3D-s funkció értem azt csak ezt a pc-n keresztüli dolgot nemértettem, de köszönöm a segítséket mindkettőtöknek;)
2016. nov. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!