Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért crash-el a Skyrim?

Miért crash-el a Skyrim?

Figyelt kérdés
Régen tökéletesen elfutott a laptopomon a Skyrim most meg betöltés után hallok 1 másodpercig hangot fekete képernyő utána meg kidob a játék hibaüzenet nélkül mi tévő legyek? hogyan tudnám megoldani?

2016. nov. 12. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az összes modot. Aztán ha megjavult akkor kezd el visszakapcsolgatni őket és kideríteni, hogy melyik okozza a hibát.
2016. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy mod sincs fent első indításnál csinálja ezt próbáltam leszedni mentést nem megy.. Régen mondom tökéletesrn elfutott.. próbáltam más megoldást angol fórumokat böngésztem egyik se vált be
2016. nov. 13. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor neharagudj, de nem tudom mi lehet a gond. Nekem ugyanezt csinálta, de nálam két moddal volt a gond. Az egyiket kikapcsoltam a másikat újraraktam és megoldódott a probléma.
2016. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!