Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rootkit eltávolítását hogy...

Rootkit eltávolítását hogy lehet Spybottal csinálni? Vagy mit ajánlotok erre? Egyszer akartam Avasttal, nem jött össze, most leszedtem a Spybot próbaverzióját, és nem tudom, hogyan lehet azzal megtalálni és eltűntetni a rootkitet.

Figyelt kérdés
Magyar nyelvűt szedtem le amúgy. Előre is köszönöm a segítséget.

2016. nov. 19. 18:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a spybot telepítésénél arra mentem rá, hogy nem állítgatom be külön, hogy miket csináljon. Lehet, hogy most azért nem működik látszólag több funkció? Szoftverbázisról szedtem.
2016. nov. 19. 18:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Spybotnál pl az immunizálásra kell rámenni? Az ugye nem töröl ki semmit, csak ha esetleg van egy kártevő a gépen, azt, ugye?
2016. nov. 19. 18:23
 3/11 A kérdező kommentje:

"pro -active browser protection működése leállt. "Valamiért nem csinálja az immunizálást.


Milyen programot ajánlotok helyette?

2016. nov. 19. 18:30
 4/11 A kérdező kommentje:
A Spybot nekem nem működik. Előbb kiírta, hogy valami frissítések nem lettek automatikusan telepítve, és szükségesek néhány funkcióhoz, telepítettem, újra is indult, de még mindig nem sikerül, nem működik az immunizálás, a rendszerellenőrzésnél a keresés..
2016. nov. 19. 18:47
 5/11 DjImipapa ***** válasza:
F...gom sincs, miről van szó:) de: [link]
2016. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rámentem, hogy scan, mind a 3 be van pipálva, és most várok:)
2016. nov. 19. 19:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Utána majd egyértelmű lesz, mire kell menni? Már talált 4-et.
2016. nov. 19. 19:19
 8/11 A kérdező kommentje:
+Ez teljes verzió, nem próba, ugye?
2016. nov. 19. 19:20
 9/11 DjImipapa ***** válasza:
Fogalmam sincs...sose kellett!😃
2016. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült, most indult újra a takarításhoz, egyértelmű volt:) Cleanup:) Viszont nem futtattam végig, így is több óráig ellenőrizte, úgyhogy szerintem sose fogom egyszerre bepipálni mind a 3-at, mert nagyon hosszadalmas.
2016. nov. 19. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!