Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A shockwave flash összeomlott....

A shockwave flash összeomlott. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Eddig normálisan működött, de most omlott össze a tizenharmadik alkalommal egy este alatt, és enyhén szólva zavar a dolog. Mit kéne tennem vele? Frissíteni? Újra letölteni? Ha igen, hol/honnan?

Előre is köszönöm!



2016. nov. 19. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Letöltöttem. Nem lett jobb.

B terv? :D

Amúgy köszönöm.

2016. nov. 19. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
B terv, hogy kikeresed az eseménynaplóban az összeomlásokkal kapcsolatos adatokat, megosztod a részleteket, és abból talán ki tudjuk találni, mi okozza.
2016. nov. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkerestem, megtaláltam, nem tudom melyik részét kéne elküldenem, de egy pár dolgot le tudtam olvasni. A hiba a chrome-ban (54.0.2840.99), és az egyik bővítményében (?) van, a pepflashplayer.dll 23.0.0.207-as verziójában.

És akkor kérdezném a nálam okosabbakat, megoldaná, he újretelepíteném a chrome-t, vagy a pepflashplayer-t, esetleg mindkettőt?

2016. nov. 20. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:

No igen, ez azért érdekes, mert a böngésző flash bővítménye és a shockwave két teljesen különböző dolog. Nem csoda, hogy az utóbbi piszkálása nem oldott meg semmit.


Igen, próbáld a böngészőt meg a hozzá való plugint újrarakni, hátha segít.

2016. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, az azt követő napon még két-három összeomlás volt, azóta tulajdonképpen semmi. Nem tudom, mi lehetett a probléma.

Mindenesetre köszönöm a segítséget!

(Bocsi a kései válaszért)

2016. nov. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!