Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most hoztam el a szervizből a...

LOLhun kérdése:

Most hoztam el a szervizből a gépemet és felakartam raknia a Windows 7-et de nem sikerült mert nem engedi. Miért nem engedi hogy telepítsem?

Figyelt kérdés
Amikor a telepítést elkezdi a gép (pendrive-ról) akkor a windows kéri hogy válasszak lemezt de nemtudok mert azt írja hogy Lemez: 0 Partíciók 1 és még ír alatta egy olyat hogy: A Windows nem telepíthető a(z) 0.lemez 1. partíciójára. és még utána írja ha rákattintok erre hogy: A Windows nem telepíthető erre a lemezre.A kijelölt lemez MBR partíciós táblát tartalmaz. EFI alap rendszerekben a windows csak GPT lemezekre telepíthető. Szóval nem tudom mit csináljak mert most hoztam el a szervizből.

2016. nov. 25. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez nem mond semmit szóval ha lehet ilyen 'paraszt nyelven' azaz egyszerűen mondjátok meg nekem ha lehet
2016. nov. 25. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!