Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a windows...

Miért nem működik a windows 10 media feature pack?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam 3 különböző verziót, mindnél sikeres telepítést írt a végén, mégis haszontalan volt, se media player, se semmi, ráadásul egy csomó játék el sem indul, mert olyan dll-eket keres, amik ezzel a pack-kal kerülnének a gépre.
2016. nov. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valódi aktiválása van?
2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha úgy érted, hogy tört-e, igen, de teljes verzió, aktiválva van.
2016. nov. 30. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az évfordulós nagy frissitést letöltötted? Ha elfogadja az aktiváló kódot, akkor azonnal le is tölti. Ennek hiányában nem működik sok minden.

Vennünk egy notebookot, bolti Windows 10 volt rajta és nem tudták leszedni, aktivált volt, de mert nem volt meg a rendszergazdai jelszó, sok minden nem működött. Újra kellett telepíteni, aktiválás után azonnal letöltötte ezt a nagy Milleniumi frissitést, azóta minden működik rajta.

[link]

2016. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Windows 10 enterprise a teljes neve, ha jól tudom. Olvasgattam sok fórumot, de azóta se sikerült megoldani, úgyhogy feltelepítek egy másik verziót.
2016. dec. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!