Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Color Switch Google bejelentke...

Color Switch Google bejelentkezés/pályák mentése?

Figyelt kérdés

Ugye amikor belépünk a játékba kiírja a Google fiók azonosítónkat és annak nevében üdvözöl minket (ha be vagyunk jelentkezve).

És pár napja vettem észre,hogy ez kimaradt és láttam,hogy a beállítás opcióknál a Log in Google Play Sevices fül ki van kapcsolva..eddig érthető is

De amikor próbálnám visszakapcsolni azt írja ki,hogy.."A Color Switch alkalmazás problémába ütközött a Google Play szolgáltatásainak használata során..és,hogy ha ez a hiba továbbra is fent áll lápjek kapcsoltba a fejelsztővel"

A hiba nem múlt el és írtam is nekik,de semmi válasz.

Ez csak azért foglalkoztat és S.O.S ennyire mert pár hét múlva készülék cserém lesz és fogalmam sincs,hogyan tudnám a pályákat le illetve átmenteni,hogy ugyan ott tudjam folytatni..rendkívül fontos lenne mert 95%-os a játék.

Kérek aki tudja ez,hogyan valósítható meg vagy tud bármi gyógymódot,ne kíméljen..

Előre is köszönöm



2016. nov. 29. 22:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!