Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik normálisan...

OneHitGoHome kérdése:

Miért nem működik normálisan Windows 10-en az automatikus update?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy pár napja érkezett egy update. Amit a gépem fel is telepítene.. igen ám, de amikor újraindul akkor azt írja, hogy a frissítés sikertelen, és visszavonja a változtatásokat.. Ezt még követi egy pár újraindulás , míg be tudok lépni a rendszerbe. Esetleg valaki találkozott már hasonló hibával, illetve tudnátok segíteni?

Info:

-Összegző frissítés x64-alapú Windows 10 Version 1607 rendszerekhez (KB3206632)

A telepítés sikertelen: 2016.12.18


Köszönöm!:)



2016. dec. 18. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ez fent van már?

(KB3199986)

2016. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. dec. 18. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

2 gépem van, Egy Asztali Win 8.1 - és egy Laptop Win10-zel. MIND2-n RENDSZERESEN előjön ez a hiba. Ha sikerül is, jön egy újabb frissítés később, amivel szintén újrakezdi ezt az idegesítő piszokságot. A bosszantó az hogy kb 3-4x újraindul Frissítés sikertelen, Módosítás visszavonogat...megint újraindul - és addig nem tudsz belépni.

Közlöm veletek hogy mind2 gépem már legalább 1 éve produkál ilyen tüneteket. És azóta, már bocsánat a kifejezésért, de a Microsoft t#jik rá hogy normálisan helyrehozzák 1 év alatt ?


Köszönöm szépen de az összes Microsoftos cuccnál itt tellt be a pohár .

Mind2 gépen másodlagos rendszerként Linux is van, párhuzamosan használom már a Windowsokkal édestova 10 éve. Mára eljutottam addig, hogy minden programomra amit csak használok, találtam Linuxos alternatívát - így mostmár k@kkantok rá mit sz&r@kodnak Microsofték, de 1 év alatt a f.... kilibben velük hogy csak szétb&rmolják a Windowsokat... Azóta már az egész családom áttérítettem Linuxra, kizárólag az megy már 1 éve... XP-kinézetű felület lett ráhúzva, az öregek alig észlelik a különbséget, hogy ez mégsem egy igazi XP - és mindenki teljességgel elégedetten használja . Vírus nincs, lemeztöredezés nem is létezik, fagyni már 4 éve amióta fenn van 1 verzió, 1x sem fagyott, hosszútávú stabil biztonságos működés -nem is kell több.

Ja, és a frissítési rendszer is fényévekkel jobb, újraindítás nélkül ...és előre részletezi beszédes leírásokban hogy melyik frissítés pontosan MIT is fog frissíteni... nem ilyen KB-XYGrdD szériaszámú sz@r#kat ír ki mint egy Windows - a Windows frissítési rendszere például egy Mint-hez vagy Ubuntuhoz képest gyerekcipő.


Sajnálom esetleg ha ez most rosszul érinti néhány Windowsos-ember lelki világát, de nagyon tele lett a pohár.

2016. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen megértelek.. úgy oldottam meg, hogy letérdeltettem teljesen az updatet(kikapcsoltam a p*csába).. :''D
2016. dec. 19. 05:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam, de van rá megoldás. Töltsd le az op.rendszerednek megfelelőt (az első 32 bit):

[link]

Futtasd, majd indítsd újra. Utána keresd meg ezt a mappát, és töröld a tartalmát:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Utána megint mehet a frissítés.

2016. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!