Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet az Illustratorban a...

Lehet az Illustratorban a beszúrt képet szerkeszteni / ténylegesen levágni belőle maszkolás nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs szükségem az egész képre, csak egy bizonyos részére, ezért le szeretném croppolni a fölösleges részeit. Próbáltam azt, hogy beágyazottá tettem a linkként beplace-elt képet, majd a levágandó részekre húztam egy alakzatot, majd a pathfinderben minus frontoltam, de nem lehet.

Photoshopban egyszerűen megoldanám, de nem szeretném azzal nyúzni a gépemet, hogy egyszerre dolgozom a két programban egyidejűleg, így is elég lassú...

Szóval ha ezt meg lehet oldani, és valaki tud erre egy jó opciót, hálás lennék érte! Köszi


2016. dec. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet megoldani, mivel az ai nem szerkeszt képeket. A maszkolás a legjobb és szerintem az egyetlen mód. Mivel az ai nem nyúl hozzá a képhez, csak használja azért nem tudsz végleges módosítást végezni a képen. Ha beágyazod azzal csak a file méretét növeled meg. Tehát ha kisebb képet akarsz használni előtte szerkeszt ps-ban, nagyon jól együtt tud működni a két szoftver.
2017. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az új illustrator 2017.1 elvileg már tudni fogja
2017. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!