Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan futtassak RAR-t?...

Hogyan futtassak RAR-t? Kaptam egy CD-n egy telepítőt, történetesen egy LED fényreklámhoz. Az egyik gép meg sem akarja nyitni, amint ráklikkelek a tartalomra azonnal kidobja a cd-t. Folyt lent.

Figyelt kérdés

A másik gép nem dobja ki, látja is, de az egyik fájl RAR-ban van. Ráklikkeltem, megkérdezte, hogy mivel akarom futtatni, én meg valamiért a wordpad-et adtam meg. Persze nem indul:-) Mivel nyissam én ezt meg, hogy tudjam használni?

Válaszadásnál tessék figyelembe venni,hogy nő vagyok:-)))


2016. dec. 21. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel azt az embert, akitől kaptad a cd-t!
2016. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DjImipapa ***** válasza:
100%

Ipor te megint brillírozol a baromságaiddal....

Kérdező: RAR, azaz tömörített állomány, kb. sokminden nyitja:

[link]

2016. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de mivel most vagyok itthon ilyenkor már nem telefonálhatok. Emberi időben én is dolgozom, és a gép sincs velem.
2016. dec. 21. 19:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi az értelmes választ, megpróbálom.
2016. dec. 21. 19:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2016. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

ez a router címe, a 0.1 a sajátodé.

2016. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bakker, ezt nem ide.
2016. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek segítsetek megérteni az első válasz, miért "baromság" és a második miért nem az?

Leírom miért gondolom így:

A kérdezőnek halvány fogalma nincs ugye mit kezdjen egy rar fájllal. Ahelyett, hogy google-ba beírná:

"mit tegyek a rar fájllal", amire első találat már értelmes magyar válasz, inkább megkérdezi. De, ha fogalma nincs, mit fog kezdeni a letöltési linkkel? :) gyorsan feltelepíti megérti hogyan működik, kicsomagolja? Vagy tök mázlival addig kattintgat, amíg meg tudja nyitni a rar fájlokat? részemről az első válasz talán jobban célra vezetőbb, mint a 2. rosszul gondolom? :)

2016. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért baj ha megkérdezem? Talán elakadok, akkor visszajövök és felteszem a következő kérdést. És bizony vannak olyan emberek akik nem csodálkoznak rá, ha egy olyan oldalon kérdést teszek fel ami azért van, hogy kérdezzen az ember.
2016. dec. 21. 20:22
 10/15 A kérdező kommentje:
És itt a következő kérdés: Miért dobja ki az egyik gép automatikusan a hülye cd-t?
2016. dec. 21. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!