Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan kepernyo felvevo app...

Olyan kepernyo felvevo app androidra ami belso hangot vesz fel?

Figyelt kérdés

#Android #app #Screen Recorder #belso hang felvevo
2016. dec. 24. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2016. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A youtubos link csak mikrofonbol veszi fel a hangot.

A keresos meg csak audio felvevok.

Kerestem mar miota es egyet talaltam, de mikor telefon ujrarakas lett torlodott es azota nem talalom.


Konkretan nem ismer valaki a leirasnak megfelelot?

2016. dec. 24. 09:49
 3/11 TR75 ***** válasza:
A Playen meg tudod nézni az összes appot, amit valamelyik telefonodra egyszer feltettél.
2016. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt tudom, ebben viszont az a gaz, hogy rengeteg appot toltottem le akkor is, meg azota is, es nem talalom a sok kozott.
2016. dec. 24. 10:39
 5/11 TR75 ***** válasza:
Hát akkor... nem tudom :S
2016. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DjImipapa ***** válasza:

Én meg tudom!!!:) Neve:AZ Screen Recorder. Nálam mindent felvesz, zenelejátszó-youtube, stb.......

[link]

2016. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia.

Ez le van toltve nekem is, de nem vesz fel belso hangot akarhogy probaltam. Te hogy csinalod, hogy kapcsolod be hogy mukodik?

2016. dec. 28. 19:37
 8/11 DjImipapa ***** válasza:

Meglepő, de sehogy se kell semmit kapcsolni, így működik(5-ös android)....microfon van bejelölve, mint hangfelvevő, de ez semmit nem ront a belső hangokon, csak ne szipogjunk felvevés közbe, me behallik!:)

Lásd, saját felvétel a youtubon.:

[link]

2016. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor az kulso hangot vesz fel, azert hallatszodik be a csengo, szipogas stb.

Nalam is mukodik ez igy, de lakasban van a kutya es amin elmegy valaki az utcan a hang miatt eogton ugat, ezert nem jo nekem ez, + kamion hang is nagyon behallatszik.

Ezert gondoltam arra ami tenyleg csak belso hangot vesz fel kulso mikrofonossat nem.

Pl. Nekem anno volt egy appom(ezt keresem egen foldon, de sehol semmi) aminel, ha fulhallgatot beledugom csak azt veszi f ami a fulesbe is hallatszik. Vagyus csak a belso hangokat://

2016. dec. 29. 16:26
 10/11 anonim válasza:

Az Android 5 feletti verziók nem támogatják a belső hang felvételét. Valamelyikben volt ilyen lehetőség, de most már le van tiltva. Ennek ellenére kis trükközéssel megoldható a dolog.

Csak egy felesleges, még működőképes végű jack kábel kell hozzá és egy kevés szigszalag (de egy forrasztó páka még jobb). Ez nincs benne a felhasználói kézikönyvben, de én ezt használom, és működik, csak olyan app kell, ami külső mikrofon hangját is képes rögzíteni. (Vagy esetleg egy erre alkalmas hangfelvevő app, amin be lehet állítani a külső mikrofont forrásként.)


Ezt kell csinálni:


1. Vágd le a dugót a kábelről, de hagyj a végén egy 5-10 cm vezetéket a kötözéshez. (Tapasztalat és eszköz alapján pl. elektromérnöknek forrasztó pákával elég 3 cm is, de 0 tapasztalattal, celluxal hagyj rá 20-at, mert nem mindig sikerül elsőre a vezeték kibontása, és lehet, hogy tönkremegy az egész.)

2. Szedd le a vezeték külső burkolatát, majd csomagold ki a belső kábeleket is anélkül, hogy elvágnád a drótot.

3. Keresd meg a hangszórók kivezetését, ez általában piros vagy zöld vagy kék, de meg kell nézni a kábel típusát, mert mindig más. (Egy szerelhető jack dugóval jobban jártok, de annak a bekötését nem írom le ide.) Maga a dugó sztereo, de a két csatornából csak egyet van értelme használni, mert ha mindkettőt bekötöd, akkor visszhangos lehet az eredmény.

4. Keresd meg a mikrofon kábelét, aminek annyiféle színe lehet, ahányféle kábelt árulnak az univerzumban.

5. Kösd hozzá az egyik hangszórókábelt a mikrofonhoz. Ha minden jól megy, most ha bedugod a mutáns kábeled a telefonba, akkor működni fog.

+1. Ugye ennek megvan az a hibája, hogy te nem fogod hallani a hangot, viszont kis ügyeskedéssel megoldható a dolog. Ha volt egy régi fülesed, ami nem kell senkinek, akkor (újon ne próbáld ki!) kösd össze egy hangkábellel (különben nem lesz túl jó a felvett hang) a mikrofon kábelét a hangszórókéval. Ezután vagy kösd le az eredeti mikrofont a jackről, vagy ne hallgasd a mikrofon hangját felvétel közben, mert azt az effektet el...tt visszhangnak nevezik. Amit mindenki hall, aki visszanézi a felvételt, mert ami egyszer belement a körbe, az elméletileg amíg áramot kap a hangszóró, addig szól. (A kábel nem tökéletes, ezért pár perc után elhalkul minden régi hang :D) Így most egyszerre veheted a mikrofon hangját a belső hanggal, és pluszba kapsz egy összevissza kötögetett fülhallgatókábelt, amit ha bedugsz a telefonba, akkor veszi a rendszerhangot a saját hangoddal együtt és ezt mind hallod benne te is. Valószínűleg kicsit visszhangos lesz, ha nem muszáj, inkább vágd le a mikrofont a kábeléről!



FIGYELEM!

Ezután a

2018. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!