Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam játék átmásolása másik...

Steam játék átmásolása másik steam-s fiók mappájába?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nemrég az ismerősöm letöltötte az én gépemen a saját fiókjával az egyik játékot a Steam-ről. Nagyon megtetszett, és kérdeztem, hogy esetleg tudunk-e játszani vele multiban úgy, hogy én nem vettem meg.

Mondta, hogy tudomása szerint csak a Steam Családi Megosztással lehetne, de úgy egyszerre csak egy ember játszathatna.


Az lenne a kérdésem, mivel az ismerősöm úgymond letöltötte az én gépemre az ő fiókjával a játékot, meg lehetne-e azt csinálni, hogy úgymond az ő könyvtárából (C:\Program Files\Steam...valami) átmásolni a játékot egy olyan könyvtárba, ahonnan el lehet indítani?



2016. dec. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
A fiókhoz van kötve, Steam nélkül pedig nem fog indulni, tehát nem.
2016. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha, sejtettem, tudtam, hogy nem ilyen jó szívűek. :(

Mindegy, azért megkérdeztem, köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 28. 21:23
 4/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
GOG-n azok. Nincs másolásvédelem.
2016. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ezt te sem gondoltad végig. Ha ennyiből állna, hogy neked is meglegyen a játék, akkor egy ember megvenné, feltenné netre és mindenkinek ott lenne az eredeti játék. Nem kellenének Cracker csapatok se semmi. A kiadók pedig csődbe mennének, mert csak 1 ember venné meg. Ez nem a jószívűségen múlik.
2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!