Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 csinálja ezt?

A windows 10 csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Valahogy rettentően úgy érződik mintha sokkal lassabban mennének a játékok.

Pl.:a witcher 3-mal egy x2 220 amd proc. és egy hd7750-vel ugyahogy eljátszokadtam windows 7-en,

most a x2 procit lecseréltem egy i5 6400-ra és 7-ről windows 10-re váltottam aszt most meg majdnem játszhatatlan.


Megmég amikor leálítom vagy alvóálapotba rakom a gépet sokszor egyedűl csak a wincseszter ál le de a ventillátorok (pl. a procié) azok nem.


Konfig:

xfx ts 550w gold

Western Digital Caviar Blue 1tb

i5 6400

hd 7750(egyellőre)

Asus b150m-a alaplap


2016. dec. 30. 10:52
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
41%

1.: w10 fos....

2.: Minden driver kompatibilis, és friss? mert leginkább az a lényeg....

2016. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap rakattam vissza a win 7 -et mert a 10 es nàlam is nagyon sz@r volt,nem hogy jàtszani még böngészni sem lehetett .Sokan panaszkodnak ,hogy nem jó
2016. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Driverek rendben vannak?


Win10 nem frissít a háttérben? Mert ha bizony felraktad a win10-et (azzal a telepítővel ami pl Júniusban eltt összerakva, akkor rengeteg frissítést fel kell még neki raknia.


Ráadásul a Microsoft Telemetry szolgáltatás is szokott futni a háttérben, ami nagyon lefogja a gépet.


Viszont! Személyes tapasztalat, hogy az Asrock (Asus al-márkája) b85-ös chipsetjei nem bírják jól az alvó állapotot!


Nekem annó asrock b85m pro4 lapom volt, és ugyanezeket produkálta mint neked. Alvó állapotból nehezen tért vissza és ahogy neked is, nem ment el "aludni" teljesen.


VGA driverek fent vannak?

2016. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 1 Igen mind.


# 2 A microsoft oldalán lévő ingyenes példányt szedtem le és azt "crackeltem"(mivel nincs fölös 30k-ám ), probálni frissiteni néha próbál de nem hiszem hogy sikerül neki.


Alaplappal kapcsolatban:Na pompás azt még hogy az asus az eggyik legjobb...

Mindegy de legalább tudom mért csinálta ezt a gépem.


Ja fenn van a legfrissebb driver is.

2016. dec. 30. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok ,én is onnan szedtem le,ugyanìgy ahogy te. De tegnap óta jó a gépem win 7 újratelepìtve 4 ezer ft volt.Próbàld meg :)
2016. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5 Hogy érted hogy 4 ezer volt ?
2016. dec. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!