Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tableten a Facebook alkalmazás...

Tableten a Facebook alkalmazásban miért nem tölt be az oldalsáv?

Figyelt kérdés

Új Lenovo (android 5.0) tableten tapasztaltam a következő problémát: A facebook alkalmazásban, ha vízszintesen használom a tabletet, az oldalsáv a hírfolyamon folyamatosan csak tölt, és nem csinál semmit. Nem is igazán tudom minek kellene ott lennie, mivel a jobb felső ikonra kattintva előjön a chat oldalsáv (eltolva balra a betöltetlen sávot, nem a sáv helyére jön be), szóval ott nem annak kéne betöltődnie ezek szerint. Ha függőleges módban használom az eszközt akkor nincs ilyen gondom, csak ha elforgatom vízszintes állásba. Próbáltam újratelepíteni, erősebb nettel kipróbálni, a beállítások között is nézelődtem, de semmi. Nem tűnik el, és nem is töltődik be.

A kérdésem hogy mi miatt van ez, minek kellene ott lennie, és hogyan lehetne eltüntetni?

Köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 30. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Képek a hibáról:

[link]

[link]

2016. dec. 30. 11:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Facebook app hibája lehet a leírtak alapján, amíg nem érkezik valami frissítés, addig ilyen lesz.

Sokat nem vesztesz vele, mert az ismerőseid tevékenységeit mutatja (mit lájkolt, mit osztott meg, stb.)

2017. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!