Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyamatosan leáll a "The...

Vikikee_Smith kérdése:

Folyamatosan leáll a "The Sims 4". Miért? Hiba üzenet: "The Sims 4 működése leállt - a program helyes működése hiba miatt megszakadt".

Figyelt kérdés

Eredeti játékom van. Origin-en keresztül van telepítve. 2 kiegészítő csomagom van (get together, city living) és 1 cucc csomag (Holiday stuff). Újratelepítettem a gépem, mert az hittem vírusos.De az újratelepítés után is feljött ez a probléma. Nagy részt akkor áll le, mikor valahova utazik a simem a városon belül, akkor ezt az üzenetet írja "The Sims 4 működése leállt - a program helyes működése hiba miatt megszakadt..."

A gépem adatai a következők:

Típus: Notebook

Márka: Acer - EA50_HC_HR (U3E1)

Op. rendszer: Windows 10 Home 32-bit

Processzor: Intel Core i3 2348M @ 2.30GHz

RAM: 8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 665MHz

Videókártya: Intel HD Graphics 3000 - 648 MHz

Merevlemez mérete: 465 GB


Remélem valaki tud magyarázatot adni erre a problémára, előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. dec. 30. 16:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam hogy a kiegészítőket is megvettem. Másrészt megpróbáltam nem Origin-en keresztül telepíteni de azt nem tudtam hogy kell, mert az Origin-t hozza be folyton. És még annyi, hogy magyarítást letöltöttem de magyarítás előtt is volt ez a probléma.
2016. dec. 30. 16:49
 2/6 szántóvető ***** válasza:
csak annyi ötletem van hogy talán a win 10 lesz a hiba oka.van itt héhány tipp,próbáld ki őket hátha segít: [link]
2016. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én is gondolkodtam ezen, hogy lehet a win 10, de megnéztem az értékeléseket és csak jókat írtak. Amúgy lejjebb vettem a grafikai beállításokat és most úgy jónak tűnik. De nem értem miért nem fut el a laptopomon ha egyszer megfelel a rendszer követelményeknek. :/
2017. jan. 2. 12:40
 4/6 szántóvető ***** válasza:
hát igen,a géped elég hozzá.indítsd el win 7 kompatibilitási módban,az nem tart semeddig se.
2017. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Most már jól működik!
2017. jan. 4. 04:24
 6/6 KirpYofficial válasza:
Neked mi oldotta meg ezt a problémát? Én is ezzel szenvedek már napok óta. Én is újra tettem a gépet (csak ezért) meg a játékot is nyilván, de hasztalanul. Most próbálgatom az előző válaszokból megoldani, de az igazi az lenne, ha tudnám, hogy neked mi segített. :D
2017. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!