Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows Vista, vagy a...

A windows Vista, vagy a Windows 7?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék véleményekre, ki mit használ. Nekem most kb fél évig Windows 7 Ultimate-em volt, de fura dolgokat csinált..Lefagyott csomószor a Firefox, csak úgy keletkeztek olyan mappák amit nem én készítettem és utána nem tudtam letörölni, meg beállítottam például, hogy minden futó ablak ugyanabban az ablakban nyíljon meg és nem mentette el, meg ilyenek. Pedig nagyon tetszett a Win7 csak inkább úgy döntöttem visszateszem a Vista Ultimate-et. Xp-t nem tudok használni mert olyan a laptopom, hogy nincsenek hozzá Xp-s driverek sehol (HP). Na szóval akinek van valami véleménye, vagy tudna mondani valamit melyik jobb, és miben az érdekelne.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv.!


2010. máj. 4. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ubuntu Linux 10.04 ---Most jelent meg, tökéletes választás...
2010. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van. Az Ubuntu a legjobb választás laptopra. Nagyon gyors, szép, nem kellenek hozzá driverek sem (ha kellenek az elég ritka dolog). Csak ajánlani tudom.

Ha mindenképp Windowst akarsz, akkor szerintem a 7es a legjobb.

2010. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Linux, ha szenvedni akarsz a populáris, elterjedt, elérhető programok futtatásával, vagy bármilyen szükséges program beszerzésével.

Ez nem a Linux "hibája", egyszerűen csak nem sikerült elterjednie és ennek oka van. Ha szervert akarsz üzemeltetni, akkor viszont jó választás a linux, de nem hiszem, hogy az a célod.


Windows 7, ha egy stabil oprendszert akarsz. Nálad nem hiszem ,hogy a Windows 7 volt a ludas, nekem tökéletesen fut fél éve.

2010. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég öregecske, már 4-5 éves a laptopom. Eredetileg gyárilag előtelepített Xp-vel adták.

Később felraktam rá a Vista-t. Hát az egy katasztrófa volt! Amíg egy mappát megnyitottam percek teltek el. Nem túlzok!

Aztán kb. fél éve feltettem a Windows 7-t. Nekem ezzel semmi gondom nincs. Nagyon gyors, nagyon stabil. Jó persze az ilyen csicsázások, mint Aero, stb nem futnak el rajta, mert gyenge hozzá a gép, de alapfunkciós Ultimate tökéletes rajta.

2010. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, még a Linuxról annyit, hogy azért nem használom, mert a munkámhoz van pár speciális szoftver, amik nem mindennaposan elterjedtek és Windowsra íródtak és nem tudok róla, hogy lenne-e Linuxos változatuk. Úgyhogy Linux nálam ezért kilőve.
2010. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játszani, akkor Ubi linux, ha igen, akkor Win7. És már mindkettőt 1 éve használom elégedetten.
2010. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a win7 melett, van eggy ubuntum mind2 tökéletesen megy. Az ubuntura ráadásul nem mennel. a vírusok.
2010. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az elöttem szólóakhoz Windows 7.És a böngésző a hunyó a lefagyás miatt,nekem is többször összeomlott, lefagyott meg ugye fogta rendesen a gépet.Más böngészöm van és okszi minden!
2010. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is HP van és a hivatalos oldalról le szedhető az XPhez driverek..
2010. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Windows 7-el nekem is meg gyűlt már a bajom.. inkább xp ;D
2010. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!