Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows könyvtárszerkezetéről...

Windows könyvtárszerkezetéről hol találok értelmes leírást?

Figyelt kérdés
Csak a Unix rendszerekről találtam érthető, tömör összefoglaltót, pedig a windows elterjedtebb. Windows könyvtárszerkezetének felépítéséről keresek tömör leírást.
2010. máj. 4. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt megtaláltam, de ennél a mondatnál ki is akadtam, nem tudom hogy számomra nem érthető vagy tényleg túl van bonyolítva.

"A korábban alkalmazott operációs rendszerektől abban tér el, hogy a hierarchia nem a teljes rendszerre értelmezhető, ha csak a könyvtárszerkezetet fedné, ugyan is, a hierarchiába bele

tartoznak a háttértároló egységek ( floppy, winchester, CD- és DVD-ROM, hálózati erőforrások, stb. ) is. Ez úgy valósul meg, hogy a háttértárolókat is könyvtárkéntt kezeli a rendszer."

2010. máj. 5. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan lehetne még megfogalmazni. Nézd meg pl. a gépeden a Sajátgép valóban mappaként kezeli a CD-DVD meghajtót, de az USB meghajtókat is. (XP Professional SP3).
2010. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem mappa, hanem könyvtár.
2010. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most így a hozzászólásod után elolvastam még párszor a mondatot és azt hiszem sikerült kihámoznom az értelmét. Csak nyelvtanilag igen zagyva szerintem a mondat. De ez már nem az számítástechnika témakörbe tartozik:)
2010. máj. 23. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a leírásokat angolból fordítják a szakfordítók, azért ennyire bonyolultak. De józan paraszti ésszel rájössz te is, miről van szó. Nyisd meg az Intézőt és gondolkodj el rajta. De azt hiszem, már megtetted. Vigasztaljon az, hogy a jogászi nyelv még bonyolultabb.
2010. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!